KURUMSAL

Hakkımızda

Sizi güneşin gücü ile tanıştırmak istiyoruz.
 
 
Bilge bir Kızılderili Şefi “Son ağaç kesildiğinde ve son nehir de kirlendiğinde paranın yenmeyeceğini anlayacaksınız” derken kendisine uygar denen toplumların öngöremediği yada göz ardı ettiği büyük tehlikeyi veciz bir şekilde ifade etmiştir. Doğanın eski haline dönmesi söz konusu olmasa da dünyanın daha uzun süre huzurla yaşanabilir bir yer olmasını sağlamak ve insanoğlunun başına gelecek felâketleri önlemek adına elini çabuk tutması ve biran önce harekete geçmesi gerekmektedir.
 
İşte bu gerçekler doğrultusunda URL SOLAR sağlıklı bir toplum ve sürdürülebilir bir yaşam için, fosil yakıtlar yerine yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Önceliğimiz güneş enerjisi olmakla birlikte bütün yenilenebilir enerji kaynakları da ilgi alanımızdadır.
 
Vizyonumuz, yeşil olan dünyamızı gelecek nesillere daha da yeşil bırakmaktır. Bunu gerçekleştirmek için, kurumsal, kişisel ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle çalışıyoruz.
 
 
 
Bilindiği gibi ekonomik ve toplumsal bir güç olan elektirik, modern yaşamın da temelidir. Güneş enerjisi bu gücü bize vaat ediyor. Bu güçten faydalanmak için geliştirilen yeni teknolojileri sizin için  takip ederek hizmetinize sunmayı kendimize görev edindik.
 
Güneşi evinize taşımaya ne dersiniz?

Mutluluk sizin de hakkınız!